davetiye modelleri 2020

2020 Davetiye Modelleri

Hayatınızın en özel günlerinde arkadaşlarınızı ve diğer yakınlarınızı yanınızda görmek istersiniz. Davetiye, bu güzel ve özel günlerinizde kullanacağınız zarif bir çağrıdır. Düğün, nişan gibi törenlerin yanı sıra doğum günü, sünnet gibi davetlerinizde de kullanabileceğiniz davetiye, kategori kapsamında sizler için sunuluyor. Birbirinden anlamlı ve şık davetiye çeşitleri arasından kendinize en uygun olan modelleri kolaylıkla seçebilirsiniz.

Özel olarak tasarlanmış özgün çizim ve karakterler ile süslenmiş onlarca davetiye modelleri arasında kaybolabilirsiniz. Bir butik atölye tarzında hazırlanmış sadece MEvsimbahar.com' da bulabilceğiniz bu davetiyeler retro, rustik ve modern seçenekler ile sizlerin beğenizsine sunuluyor. İstediğiniz tasarım üstüne istediğiniz bilgileri bastırabilirsiniz. En düşük 25 adet olmak kaydıyla istediğiniz adedi belirleyebilirsiniz. Kullanmadığınız davetiyeleri almak zorunda değilsiniz.

Bu yıl her sene olduğu gibi kraft kağıdın tasarımlar üzerinde etkisi büyük. Kurdelalar ile sülenmiş birçok model mevcut. Bebekler için sadece ve canlı karakterler ön planda. Tüm davetiye modelleri için zarf seçenekleri de mevcut. Düğün, nişan, doğum, mevlüt, doğum günü, partiler dilediğiniz amaçla kullanabilirsiniz. Beğendiğiniz düğün davetiyesini bebeğiniz için bebek davetiyes olarak değiştirebilirsiniz.

düğün davetiyesi

Düğün ve Nişan için Davetiye Fiyatları Mutlu Ediyor

Mutluluğa giden yolda sevdiğinizle birlikte yürürken sosyal çevreniz ve tüm sevdikleriniz ile düğün gününüzde birlikte eğlenmek adına, size özel bir düğün davetiyesi hazırlatabilirsiniz. Böylece, maliyet olarak çok daha uygun ve pratik bir başlangıç alışverişi yapmış olursunuz. Evlilik için atacağınız ilk adımı sevdiklerinize duyurmanın en nazik şekli olan nişan davetiyesi hazırlama da, Mevsim Bahar ile birkaç dakikanızı alıyor.

Eski görünüme sahip dantelli modellerden tutunda özgün ve yeni tasarım ve modernliği yansıtan sçeneklerde mevcut. Daha çok çiçekli desnelerin ve sulu boya tarzında hazırlanmış tasarımların rağbet gördüğü düğün ve nişan tarc,hlerinde lükse ve zarafete ayrıca yer veriyoruz. Bu seçenekler arasında dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

davetiye fiyatları

Bebek ve Sünnet Davetiye Çeşitleri Tam Size Göre

Oğlunuzun hayata adım attığı en önemli gününü kutlayacağınız sünnet töreni için göz alıcı güzellikte sunulan sünnet davetiyesi çeşitleri bölümünü inceleyebilirsiniz.Minik kızınız ya da oğlunuz doğduğunda vereceğiniz davet için şık ve şirin bebek davetiyesi çeşitleri kullanabilirsiniz. Gerek çocuğunuzun yaş gününde gerekse kendi yaş gününüzde sevdiklerinizi doğum günü davetiyesi modelleri arasından yapacağınız seçimle eğlenceye ortak edebilirsiniz.

bebek davetiye modelleri

Seçenekler arasıdan kaybolabilrsiniz. Erkekler için denizci, arablar, makinalar, tilki ve aslan karakterleri ön planda iken. kızlarda; kuğu, kelebek, unicorn, çieçekler ve desenler daha çok tercih ediliyor.

Bir çok farklı modelde ve yaş grubunda onlarca tasarımı sitemiz üzerinde inceleyebilirsiniz. Yapacağınız özel günlerde ihtiyacınız olan herşey burada.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.