1 Yaş Hediyelik Seçimi İçin 9 Öneri!

Yeni doğan bebekler anne ve baba için çok heyecan verici. Bebek için yapılacak hazırlıklar ihtiyaç listesi ve bunların alınması ve ilk yaşına kadar geçen süreçte biraz yorucu ama çok da mutlu bir süreci geçirmiş oluyorlar. Doğumdan sonra en büyük etkinlik hiç şüphesiz 1 yaş doğum günü. Bu özel günde harika, bir yaş partisi hazırlamak ve partide dağıtılacak özgün tasarım 1 yaş hediyelik ürünleri iyi seçmek gerek.

Daha önce yazmış olduğumuz eksiksiz parti için "1 Yaş Doğum Günü Neler Yapılabilir?" başlıklı yazımızı okumanızı öneriyoruz. 1 yaş doğum günü partisi çin evde hangi hazırlıkların yapılması gerektiğini anlatan bir yazı. Bu yazıda ise hazırlanmış olduğunuz partinin son başlığı olan ve davetlilere dağıtacağınız 1 yaş hediyelik neler alınabilir? Yada nelere bakmak gerek? Sorularına yanıt olacağını düşündüğümüz bir yaz olacak.

Buton banner

Yazıda erkek ve kız ayrımı yapmaksızın genel olarak yaklaşmaya çalıştık. Genel olarak kız çozuklarında biraz daha süslü ve gösterişli iken erkek bebeklerde daha sade mavi, sarı, turuncu ve yeşil renkler hakim olmakta. Kızlarda ise pembe, mor, yavruağzı ve pastel renk ağırlıklı oluyor. Sizde temanız ile uyumlu bir çok renk seçeneğinden birini seçebilirsiniz. Eğer 1 yaş doğum günü temanız için karar vermediyeseniz parti malzemeleri başlığından tüm temaları inceleyebilirsiniz.

Şimdi gelelim asıl konumuza. 1 yaş hediyelik ürünleri 9 başlıkta topladık. En çok giden ve merak edilen farklı tasarım olanları sizin çin derledik. İsterseniz daha fazla seçenekte mevcut. Bunların hepsine parti malzemeleri başlığı altında ulaşabilirsiniz.

magnet 1 yaş hediyelik

Magnet 1 Yaş Hediyelik

En çok rağbet gören tasarımların başında gelir. Yıllar geçsede insanların magnete olan ilgisi azalmadı. Eskiden gelen bir moda olmasından mı, ucuz ve diğerlerine oranla daha uygun fiyatlı olmasından mı yoksa diğerlerine göre daha çok hatıra niteliği taşıdığından mı nedir bilinmez, magnet daima ilgi gören ürün olmuştur. Daha çok pleksiden yapılan bebeğinizin ismine özel olarak hazırlanan lazer makinaları ile bebeğinizin isminin üzerine yazıldığı ve çeşitli şekillerde tasarımları mevcut. 1 yaş hediyelik magnet süsleri ile de insanlar tarafından beğenilmektedir. Buzdolabının bir köşesine asılmakta diğerleri gibi bir süre sonra kenara yada çöpe atılmadan, genelde yıllarca buzdolaplarının üstünü süslemektedir.

Şişe ve kavanoz 1 yaş hediyelik

Şişe ve Kavanoz 1 Yaş Hediyelik

Belkide 1 yaş hediyelik ürünlerin içinde en şık görünümlere sahip olanlardır. Rengarenk renkli kolonyalı ve sıvı sabunlu olanları mevcuttur. Bunlarla beraber içerisinde lavanta , kahve, buğday, mısır gibi tanelerin olduğu çeşitleri de mevcuttur. Bunların dışında kavanoz içerisinde kuş lokumlu, badem şekerli, tane kahveli ve çikolta drajeli olanları da mevcut. Çeşitlendirme daha da artabilir. Tüm ürünlerin etiketleri üzerinde değişim yaptırabilirsiniz. Örneğin bir şişenin etiketini diğerinin içeriğini beğendiğiniz. Bunları ürün içerisinde etiket seçeneklerinden istediğiniz ürünün etiket kodunu yazarak değişim isteyebiliyorsunuz. Tüm bebek şekeri genelde müşterinin isteğine göre kişiselleşebiliyor. Cam şişe ve kavanoz 1 yaş hediyelik ürünler magnetler gibi yıllarca vitrinlerimizde yada dolapların bir köşesinde hatıra olarak saklanmaktadır. Hem gösterişl oluşu hemde yıllarca dayanıklı oluşu sayesinde en çok tercih edilen 1 yaş hediyelik ürünler arasında en başlarda gelir.

Çerçeve 1 yaş hediyelik

Çerçeve 1 Yaş Hediyelik

Genel olarak magnet şeklinde satılan çerçeve 1 yaş hediyelik çeşitleri birçok maddeden yapılmakatdır. Pleksi, ahşap, keçe, plasitk ve karton gibi çeşitlendirilebilir. Herpsinde de aynı mantık yer almaktadır. Bebeğinizin resminin ve isminin yer aldığı çerçeve şeklinde kocaman 1 yazan özel tasarım ürünler. En çok magnet çerçeve şeklinde olunı satmaktadır. Kısıtlı seçenekleri mevcuttur. Ama yinede çok rağbet gören 1 yaş hediyelik arasında yer almaktadır.

Çubuk Şeker 1 Yaş Hediyelik
Çubuk Şeker

Son günlerin modası olan çubuk şekerler; parti, doğum ve mevlüt gibi birçok etkinlikte dağıtılmaktadır. Bebek ve çocuklar için en harika seçenekler arasında yer almaktadır. Kimine göre uzun süre saklanmayan 1 yaş hediyelik daha iyi bir sçenek. Bu yüzden çokca tercih edilebiliyor. Erkek ve kız bebekler için renk seçenekleri mevcut. Daha çok pastel pembe ve mavi renkeler tercih ediliyor. Şeker üzerine bebeğinizin ismine özel olarak hazırlanmış isimli etiketi yer alıyor. Buda bebeğiniz için özel olarak üretilmiş bebek şekeri hissi veriyor. Bunların yanında resimli olan çubuk şeker 1 yaş hediyelik de mevcut.

Metal Kutulu Şeker

Metal Kutulu Şeker

Geldik en özel ürünlerden birine. Özel yuvarlak şekli ile hoş görünümlü 1 yaş hediyelik metal kutu. Bebeğinizin ismine özel olarak basılmış yuvarlak metalden içerisinde elit marka şekerlerin olduğu hoş bir hediye. Bu hediye saklanma olasılığı en yüksek olan ve beğenilme oranı en yüksek ürün. Çünkü evin heryerinde saklayabilirsiniz. Hatta çantanızda çalışma masanızda ve daha birçok yerde. Hem şık hemde kibar bir görüntüsü mevcut. İçerisinde daha sonra bir sürü şey saklayabilirsiniz. 1 yaş hediyelik tercihlerinde ilk sıralarda yer almaktadır.

Kokulu Sabun

Kokulu Sabun

Çokca tercih edilen 1 yaş hediyelik arasıda yer almaktadır. Kokulu sabunda farklı bir konsept öneriyoruz. Bitkisel içerikli sabunlardan oluşan bir çeşit düşünün ve bunların dışında bir ambalajın olduğu ve bu ambalaj ise bebeğinizin ismine özel hazırlanıyor. Ne hoş 1 yaş hediyelik olurdu. Renk renk sabunlar: mavi, sarı, kırmızı, mor, pembe, yeşil. Çeşit çeşit bitkisel içerik: defne, yasemin, okyanus, mango, gül ve özel parfümlü ürünler. İlginç 1 yaş hediyelik arayanlar için güzel bir seçenek.

bebek lavanta kesesi

Bebek Lavanta Kesesi

Yıllar geçse de eskimeyen hatta daha da güzel modelleri ile insanları cezbeden bebek lavanta kesesi modelleri. Bayanların en çok tercih ettiği 1 yaş hediyelik seçenekler arasıdan her zaman en üstlerde yer almıştır. Güzel bir tasarlanmış bir lavanta kesesi ömürlük bile saklanabilir. Düşünsenize 1 yaşına girecek oğlunuz için yaptırdığınız lavanta kesesini 40 sene sonra hatıra kutunuzdan çıkarıyorsunuz ve lavantalar hala çok güzel kokuyorlar. Eskimeyen  seçeneklerden biri. Onlarca renk ve modelden birini tercih edebilirsiniz.

Kokulu Taş

Kokulu Taş

Son yılların en çok rağbet gören 1 yaş hediyelik sçeneklerde başta gelmekte. Onlarca çeşit renk ve model seçeneği yapılabilmekte. Magnet olarakda çerçeve olarak ta satılmaktadır. Aynı zamanda özel kutusunda tasarım şeklinde satılnları da mevcuttur.

Balon Yüzler

Balon Yüzler

Özgün 1 yaş hediyelik arayanlar için iyi bir seçenek. Hem ucuz olması hem de bebekler için hoş bir hediye olması açısından listemizde yer alıyor. Çeşitli yüz ifadeleri ve sevimli canavar tiplerinin balonlarla buluşturan bir tasarım. Uygun fiyatlı oluşu ve eğlenceli oluşu sayesinde insanlar tarafından ilgiyle karşılanıyor. Sizin için hediye seçenekleri derlemeye çalıştık. Umarız gönlünüze göre hoş bir parti düzenleyebilirsiniz. Tüm ürünlermize menüden ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.