1 Yaş Erkek Doğum Günü

Modeller oldukça şık görünmelerinin yanı sıra yüzlerce çeşit figür olması daha kişisel bir hediye haline gelmesine yardımcı olmaktadır. Figürler arasında sayılamayacak kadar çeşit mevcuttur. 1 yaş erkek doğum günü kutlamalarında daha çok mavi tonlarda bebek, araba ayıcık veya ufak hayvan çeşitleri yoğun olarak tercih edilmektedir. Kız kutlamalarında ise daha çok çiçek gibi şekiller tercih edilmektedir. Elbette kutlamanın konseptine göre 1 yaş erkek doğum günü çeşitleri de kullanılabilir.

1 Yaş Erkek Doğum Günü Hazırlıkları

Bazı bebek kutlamalarında bir renk konsept olarak belirlenirken bazen de bir çizgi film karakter serisi konu olarak belirlenebilir. Bu gibi durumlarda o çizgi film karakterlerini içeren 1 yaş erkek doğum günü ürünlerinin dağıtılması unutulmaz bir gece yaratacaktır. Üstelik bu parti malzemeleri sayesinde baktıkça güne özel hatıralar yeniden canlanacak ve özel bir hatıra olarak kalacaktır.

1 Yaş Erkek Doğum Günü Malzemeleri

Bebek şekeri içerisinde çikolata kokusu, kahve, nane ve sabun kokusu gibi kokular da vardır. Kullanılacağı alan baz alınarak kokunun yoğunluğuna karar vermek faydalı olacaktır. Yatak odası gibi uyunacak alanlarda çok yoğun kokulu modeller tercih edilmemektedir. Ancak daha geniş alanlarda bu kokular çok hoş olabilir. 1 yaş erkek doğum günü hediye seçenekleri arasında da görebilmek mümkündür. Bu özel günler kına, düğün kutlamaları olabileceği gibi bebek partileri, doğum günleri de olabilir.

Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3 4 5
Toplam 125 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.