1 Yaş Doğum Günü Masa Süslemesi

1 Yaş Doğum Günü Masa Süslemesi

Zaman ne kadar da çabuk geçiyor. Onu ilk kez elinize aldığınızda ne kadar da heyecanlanmıştınız. Heyecanla yavaş yavaş büyüyüşünü izlediniz. Mevlüdü, 6 ay kınası derken bir yaş doğum günü yaklaştı bile. Tabiki her anne gibi sizde en güzel partiyi yapmak isteyeceksiniz. Peki hazır mısınız? Doğum gününde hangi parti malzemelerini kullanabileceğinizi biliyor musunuz? 1 yaş doğum günü masa süslemesi, sıradışı fikirleri ve konseptleri sizler için hazırladık. Bebeğiniz erkek yada kız olsun farketmez sizin için hazırladığımız rehber olma niteliğindeki yazımız ile, parti malzemeleri ve 1 yaş doğum günü fikirleri oluşturmada size yardımcı olmayı amaçladık. Sizde seçim yaparken size uygun olan ve yapmayı planladığınız partinizi çok daha uygun fiyata ve gösterişli hale getirebilirsiniz.

1 Yaş Doğum Günü Konseptleri

Öncelikle tüm 1 yaş doğum günü konseptleri erkek yada kız olsun farketmez; evde yada dışarıda özel bir mekan kiralayarak yapacağınız kutlamalar için uygundur. Neyi seçeceğiniz konusunda size yardımcı olmaya çalışacağız. Fakat öncelikle ufak bir fikir sahibi olmanız açısından bazı ürünlerin açıklamak ta fayda görüyoruz. Temelde bir parti için; karşılama panosu, banner isimlik (bebeğin isminin yazdığı) ve masanızı süsleyecek kürdan vb. şeyler olmalıdır. Bundan sonrası tamamen sizin insiyatifinize kalmıştır.Yani kaç tane misafiriniz olacak? Kutlama yapacağınız mekan neresi? gibi bazı durumlara göre tercih edeceğiniz içerikler değişebilir. Özgün 1 yaş doğum günü masa süslemeleri için; servis kağıdı, ikramların yapılacağı tabaklar, peçete, çatal bıçak, içeceklerin bardakları ve içecekler(su ve meşrubat şişesi ve etiketleri) genel olarak parti konseptlerinde en çok tercih edilen parti malzemeleridir. Bundan sonra gelen misafirlerinize sunacağınız ikramlıklar için etiketler, bebek şekerleri yada hediyelikler vs gibi günün sonunda misafirlerinize dağıtmak isteyeceğiniz hediyeler yer alabilir. Tüm bunları bir konsept olarak tercih edebilirsiniz. Düşünsenize sarı ve gri renk kombinasyonlu fil konsepti arıyorsunuz ve istediğiniz tüm parti malzemeleri bulabiliyorsunuz. Üstelik bebeğinizin ismine özel afişler bannerlar, panolar tabaklar bardaklar su şişeleri ile beraber.

1 Yaş Doğum Günü Hazırlıkları

Şimdi asıl konumuza dönelim. Her yılın veya sezonun farklı cazibeleri oluyor. Yada diğer ifade ile her sene parti malzemelerinde farklı karakterler, farklı anlayışlar ortaya çıkıyor. Bazen bu değişim baş döndürücü olabiliyor. Zaman zaman biz bile ayak uydurmakta zorlanıyoruz. 2019 yılı için en trend 1 yaş doğum günü hazırlıkları ve süslemeleri sizler için derlemeye çalıştık. Parti tasarımlarını yaparken en çok aranan ve tercih edilen karakter ve renkleri kullanmaya tercih ettik. Resimli ve resimsiz seçenekler sunmaya çalıştık. Kızlar için ayrı erkekler için ayrı oluşturduğumuz bu konseptlerde aynı zamanda hem erkek hem de kız beraber tercih edebileceğiniz fikirler mevcut. Yapmanız gereken sizin için uygun olanı seçmek. Şimdi son zamanlarda en çok tercih edilen parti temaları ile başlayabiliriz.

1 yaş kız doğum günü konsept fikirleri içerisinde şu günlerde flamingo süslemeleri çok ilgi görmekte. Pembe rengi zarif görüntüsü ile hep ilgi çekmiş olan flamingolar isminden de anlaşılacağı gibi temanın konusu olmuştur. Aynı zamanda tropik iklimle ilişkilendirilerek işin içine tropik ağaç yaprakları ve çiçekler ile bütünleştirilmiştir. Bunlara ek olarak ananas ve yazı çağrıştıran içecek ve meyvelerle tamamlanmıştır. Ağırlıklı olarak mint yeşili ve pembe den oluşmaktadır. Yeşil renk ve sarı ve yaz tonları da tercih edilmiştir. Seçim yaparken yaz aylarında olanlar ve flamingoyu sevenler için iyi bir seçim olacaktır.

2018 yılında en çok tercih edilenler arasında olan unicorn yani boynuzlu at yine çokça satın alınanlardan biri. Pembe rengi zarafeti isminden de anlaşılacağı gibi Asu (huysuz at) ismiyle beğeninize sunuldu. Arka planda altın yıldızlarla canlılık katılmaya çalışıldı. Aynı zamanda mor tonlu bir diğer çeşidi de mevcut. 1 yaş doğum günü hazırlıkları için özgün bir ürün grubu. Siyah ve Beyazın muhteşem buluşması. Masalardaki sadeliği ve şıklığı birleştiren Nazenin adlı ürünlerimiz ile parti hazırlıkları ve süslemeleri daha da güzelleşecek.

Bizde 2015 yılından bu yana en çok tercih edilen temaları da unutmamak gerek; Gerek mor renk tonları gerekse çelenk tasarımı ile “Bergüzar” temalı 1 yaş doğum günü masa süslemeleri, bugüne kadar satılanlar arasında en zirvedeki isim. Gerek tonları ve gerekse özgünlüğü ile bayanlar tarafından kız bebekleri için yoğun talep görmeke ve çokça satın alınmaktadır. Yine kızlar için “ihtişam” adı ile yine özgün tasarımı ile özellikle 1 yaş doğum günü hazırlıkları içinde talep görenleri arasında. Altın parıltılı rakamı yavruağzı tonları, çiçekleri ve altın tozları ile tamamlanan çalışma yok satanlar içinde.

Bazı anneler siyahtan asla vazgeçemez. İşte tamda size uygun olacağını düşündüğümüz Zarafet isimli çalışmamız. 2019 yılının 1 yaş doğum günü masa süslemesi ve fikirleri içerisindeki en yeni isimlerinden biri, siyah tonları ve kırmızı çiçekli çelenk deseniyle sizleri ve misafirlerinizi cezbedeceğini düşünüyoruz.

Evde 1 Yaş Doğum Günü İçin Değişik Fikirler

Yıllar geçsede hiç vazgeçilmeyen, 1 yaş erkek doğum günü konsepti “denizci”. Aslında denize duyulan sevgi yada özlemden mi kaynaklanır. Yoksa anlatılan hikayelerden kalanlar mıdır nedir bilinmez, bir deniz feneri, deniz simidi yada çapa gördüğümüzde aklımıza hemen deniz gelir. Belki de bu yüzden yıllar geçsede bir türlü eskimiyor. Koyu bir denizci laciverti ve kırmızısı ile tasarlanan, 1 yaş doğum günü hazırlıklarında ağırlıklı olarak lacivert renk düşülmüştür. Deniz feneri, mavi ve kırmızı tonlarında flamalar ile içeriğe farklı bir hava katılmış, deniz simidi ile çalışma tamamlanmıştır. Resimli ya da resimsiz olarak tercih edebilirsiniz. Denizci temalı süslemeleri, denizden ve lacivertten vazgeçemeyenlerin ilk seçimi arasında yer almaya devam edecek.

Turuncu ve yeşilin ahengi ile ortaya çıkan “Tilki” konulu çalışmada elinde tuttuğu balonlar ve sevimli haliyle tilki bizleri karşılıyor. Gerek flamaları gerekte yazı karakterleri ile 1 yaş doğum günü konseptleri içerisinde ilginç bir renk ve konsept fikirlerine sahip.

1 Yaş Doğum Gününde Neler Yapılır?

Hem erkek hemde kız bebekler için çok aranan bir set olan uçan balon, mavi, yeşil, sarı ve yavruağzının tonlarından oluşturuldu. İsminden de anlaşılacağı gibi uçan balon karakterli olarak hazırlanan ürünlerde renkli balonlar, flamalar ve bulutlar mevcut. Alışılagelmiş renk ve tonlardan kurtulmak isteyenler için çok canlı bir 1 yaş doğum günü masa süslemesi ve fikirlerine sahip olmak isteyenler için. Resimli ve resimsiz olarak inceleyebilirsiniz.

Yine hem erkek hem de kız çocuklar için anneler tarafından yoğun ilgi gören atlı karınca parti teması yıllar geçsede ilginin hiç bitmediği atlı karınca severler için hazırlanmış parti paketi. Bir yaş doğum günü masası için deniz altı yada okyanus konulu doğum günü konsepti, kaplumbağası, deniz anası, ahtapotu ve balıkları ile sevimli bir karşılama sunuyor bizlere. Deniz altındaki yaşam ve mavi tonlarıyla sevenlerini karşılamaya can atıyor.

Son günlerde çokça aranan 1 yaş doğum günü masa süslemeleri ve fikirleri arasında yer alan Lunapark konsepti. Gerek rengarenk canlı renkleri, kocaman dönme dolabı ve arkaplandaki lunapark teması ile büyük ilgi görenler arasında. Yaz teması arayanlar elbetteki her zaman olmuştur. Kim sevmez ki güneşi ve maviyi? Bir de bunun yanında dondurma olursa özgün bir tasarım olan “yaz” adlı parti teması ortaya çıkıverdi. Gerek renk tonları ile gerekse karakterleri ile sizde sıcaklığını hissedeceksiniz.

En çok beğenilen ve satın alınan 1 yaş doğum günü masa süslemeleri, fikirleri ve konseptlerini sizlere ufakta olsa tanıtmaya çalıştık. Sizlerde o hazırlıklarına, unutulmaz ve çok konuşulacak o partiye bir adım yakındasınız. Beğendiğiniz temayı belirleyin ve alacaklarınız ile kendi bebeğinizin ismine özel parti malzemelerine hemen ulaşın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.