Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 16 ürün görüntüleniyor.

Sünnet Davetiyesi Modellerinde En Yeniler

Oğlunuzun erkekliğe adım attığı günü davetlilere müjdeleyeceğiniz renkli tasarımlar MevsimBahar.com'da bir arada bulunuyor. Birbirinden eğlenceli ve yaratıcı sünnet davetiyesi çeşitlerini inceleyerek seçiminizi yapabilirsiniz. Davetiyede tören günü, saati, mekanı, (varsa) dress code bilgisi ve davet mesajının yazacağı özel mesajınızla davetiyeleri kişiselleştirebilirsiniz.

Sünnet törenlerine davet eden davetiyeler, geleneksel desenler, modern çizgi kahraman baskıları veya düz temalar ile tasarlanıyor. Sünnet davetiyesi ve modelleri satın almak isteyen aileler öncelikle temaya karar vererek alternatifler arasından eleme yapabiliyor. Seçimler esnasında salonun dekorasyonundan çocuğunuzun sevdiği kahramanlara kadar farklı kıstaslarla alternatifler arasında eleme yapabilirsiniz. Çocuğunuzun sünnetinde kullanacağınız genel temaya uygun davetiye seçerek siz de konsepti davetiyelerden itibaren misafirlerinize sunabilirsiniz.

Zarfla birlikte satılan davetiye tasarımları farklı renklerdeki zarf seçenekleri ile alternatif kazanıyor. Müşterilerin seçimleri doğrultusunda tasarımlar hazırlanarak onaya gönderiliyor, müşterilerden davetiye onayı alınmadan üretime geçilmiyor. Baskı sonrası sizlere gönderilen ürünler zarflı halde elinize ulaşıyor. Dağıtıma hazır şekilde gönderilen davetiyelerin üzerine davetli isimlerini yazarak zahmet göstermeden, hemen alıcısına ulaştırabilirsiniz.

Sünnet davetiye fiyatları davetiye modeline göre değişiklik gösteriyor. Davetiyelerle beraber paketin içine eklenen magnet veya bebek şekeri gibi ürünler eklenerek davetiye konsepti zenginleştirilebiliyor. Siz de sünnet davetiyeleri seçiminizi zaman kaybetmeden MevsimBahar.com'dan yapabilir, oğlunuz için çok özel olan bu geleneksel törene yakışır bir davetiye ile ilanı hazırlayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.