Sıralama seçin
Görünüm:
1 2
Toplam 40 ürün görüntüleniyor.
1 2

Söz, Kına ve Nişan Malzemeleri - Hediyelikleri

Söz nişan kına malzemeleri, geleneksel kına, söz ve nişan ritüellerini unutulmaz kılmanız için sizlere yardımcı oluyor. Gelenekleri canlandırmak, renkli bir atmosfer yaratmak ve eğlenceli bir kutlama yapabilmek için kullanılan malzemeler; misafirlere verilecek hediyelikleri, yüzüklerin tutulacağı tepsileri, tören esnasında gerekli olacak makas gibi araçları ve süslemeleri içeriyor.

Söz, Nişan Tepsisi ve Çok Daha Fazlası

Süslemelerin temasına uyumlu olarak seçilen; nişan tepsisi modelleri, varaklı gümüş tepsiler, uygun fiyatlı polyester ürünler, çiçekli tepsiler ve rustik tasarımlarla çeşitleniyor. Nişan yüzüklerinin takılması esnasında kullanılan tepsiler, adeta görsel bir şölenin şık parçası kabul ediliyor. Gelin adayları seçimlerini yaparken kıyafetlerinin nişan ve söz tepsisi ile renk uyumuna da dikkat etmelisiniz. Yüzüklerin sunulacağı tepsinin içerisinde gelin ve damadın isimlerinin yazdığı plakalar bulundurarak tasarımları özelleştirilebilirsiniz.

Kına Eğlenceleri için Özel Tasarımlar

Kına hediyeleri gibi ürünler, eğlenceli törenden kalacak hatıraları oluşturuyor. Misafirlerin zevkle saklayacağı kokulu keseler, kozmetik ve oje setleri, el aynaları hediye çeşitleri kına için özel tasarlanıyor. Kına hediyeliklerinin yanı sıra mekanı renklendiren süsleri ile de kına eğlenceleri için mekanlarda harika bir atmosfer yaratılıyor. Kırmızı, mor gibi canlı renklerin seçildiği eğlencelerde geleneksel Türk kınalarının yanı sıra Fas ve Arap temaları da kullanılabiliyor. Ortamı süsleyecek afişler, tüller, fotoğraflar ve matbu malzemeler kına süsleri arasında yer alıyor. Kınada hediyelik olarak; renkli taçlar, sloganlı küçük levhalar, kına şekerleri, fotoğraf çerçeveleri, kına eldivenleri ve üzerinde gelinin adının yazdığı biblolar kullanabilirsiniz. Siz de özel söz, nişan ve kına törenlerinizin malzemelerini MevsimBahar.com'da bulabilir, rengarenk tasarımlar, süsler ve hediyelikler arasından seçim yaparak sipariş verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.