Mevlüt Şekeri

Mevlüt merasimlerinde gelen konuklara dağıtılmak üzere çeşitli hediyeler hazırlanmaktadır. Farklı tasarımları ile mevlüt şekeri çeşitleri mevlüt konusuna göre özel olarak ya da kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Bu şekerler gelen konuklara ikram edilecek en güzel hediyelik ürünlerdir.

Bebek Mevlüt Şekeri

Bebekler için hazırlanan merasimlerden birisi de bebek mevlütleri olmaktadır. Bebek mevlüt şekeri çeşitleri de en güzel bebek şekeri modelleri arasında yerini almaktadır. Bebeğin ismine özel hazırlanabileceği gibi genel bir konseptle de hazırlanmakta ve anne babalar tarafından tercih edilmektedir.

Bebek Mevlüt Hediyelikleri

Bebekler için organize edilen mevlüt merasiminde çeşitli ikramlar sunulmaktadır. Bebek mevlüt hediyelikleri arasında ilk olarak mevlüt şekerleri ve tercih edilmektedir. Son derece şık tasarımları ile süslü ve dikkat çekici hediyeler olarak hazırlanmaktadır.

Mevlüt Şekeri Fiyatları

Mevlütler sadece bebekler için değil nikahlarda da tercih edilen organizasyondur. En özel şekilde hazırlanan nikah şekeri modelleri yer almaktadır. Mevlüt şekeri fiyatları uygun olmaları nedeni ile nikahlarda da rahatlıkla kullanılmaktadır. Davetliler için küçük ve şık hediyeler olarak sunulmaktadır.

Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 23 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.