Sıralama seçin
Görünüm:
1 2
Toplam 23 ürün görüntüleniyor.
1 2

Lavanta Kesesi; Modası Hiç Geçmedi

Eskilerin klasik nikah şekerleri günümüzde yerini daha farklı ve modern düğün hediyeliklerine bıraktı. Söz konusu alternatifler arasında özellikle lavanta kesesi, zarif görüntüsü ve hoş kokusuyla öne çıkıyor. Siz de yeniliğe ayak uydurmaktan yanaysanız ve lavanta kesesini hoş ve özel bir anı olarak düğün davetlilerinize sunmak isterseniz Mevsim Bahar tarafından bir araya getirilen birbirinden özgün tasarımlara sahip modelleri inceleyebilirsiniz.

Doğal ve kaliteli malzemeden üretilen özel tasarım lavanta kesesi modelleri arasından beğenilerinize uygun bir tanesini seçerek yaklaşmakta olan büyük günün, bu güne şahitlik edenlerin hafızasında kalıcı bir iz bırakmasına yardımcı olabilirsiniz. Çuval, çanta, yastık gibi farklı ve yaratıcı biçimlerde hazırlanan ürünler düğün gününüzü en güzel şekilde simgeliyor.

Mevsimbahar.com aracılığıyla beğeninize sunulan lavanta kesesi fiyatları, sahip oldukları tasarımlara göre değişiklik gösteriyor. Farklı renk alternatifleriyle bir araya getirilen modeller arasında ihtiyacınıza, zevkinize ve bütçenize en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Siz de belirlediğiniz modeli, lavanta kesesi satın al linkine tıklayarak saniyeler içinde sipariş edebilir, Mevsim Bahar'ın sunduğu ayrıcalıklı alışveriş imkanıyla kısa süre içinde adresinizden teslim alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.