Kokulu Taş

Bebek mevlitlerinde şekerleme ya da çikolata verilmektense günümüzde kalıcı ve hoş kokulu taş tercih edilmektedir. Bebek figürleri veya emzik, biberon gibi nesneler kullanılarak hazırlanan minik hediyelikler herkesin hoşuna gitmektedir. Nikâh şekeri olarak da tasarlanabilen bu taşlara çerçeve formu verilerek resim koymanız sağlanır.

Kokulu Taş Modelleri

Renkli tüller ve ya yapma çiçeklerin kullanıldığı kokulu sabun tasarımları da bulunmaktadır. Banyo ve ya yatak odalarına hoş bir koku yayılmasını sağlar. Özellikle esprili ve eğlenceli fikirlerle ortaya çıkan kokulu taş modelleri sıradan hediyeliklerin de önüne geçmektedir.

Kokulu Taş Fiyatları

İstenilen tasarıma göre tanesi 2.70 TL ile 5.70 TL arasında değişen kokulu taş fiyatları seçenekler bulunmaktadır. Renkleriyle insanların gözünü dolduran bu hediyelikler doğallığı yönüyle de beğenileri toplamaktadır. Genellikle nikâh şekeri olarak tercih edilen lavanta kesesi kokusuyla hayran bırakmaktadır. Ayrıca zarif kurdeleler ile bağlanıp üzerine minik figürler eklenerek sade ve zarif görünmekte nişan, sünnet, söz ve ya evinizin bir köşesi için yaptırmanız da mümkündür.

Sıralama seçin
Görünüm:
Toplam 16 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.