Sıralama seçin
Görünüm:
1 2
Toplam 27 ürün görüntüleniyor.
1 2

Mis Kokulu Sabun Bebek Şekeri Hediyeleri

Kokulu sabun ürünleri rengarenk görünümleri, mis gibi kokularıyla özel günleriniz için sevimli hediyelikleri oluşturuyor. Bebekler için özel günlerde dağıtılan tasarım hediyeliklerden olan sabunlar, çocukların isimleri, doğum tarihleri, fotoğrafları ve sevdikleri kahramanların desenleri ile paketlenerek kişiselleştirilebiliyor.

Hediyelik sabun ürünleri bebek mevlütlerinde, doğum partilerinde ve doğum odalarındaki etkinliklerde tercih ediliyor. Tüm sabunlar Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı İlaç ve Eczacılık Genel Müdürlüğü'nün belirlediği kozmetik normlarına uygun olarak üretiliyor. Tamamen doğal içerikleri ile ebeveynlerin gözdesi olan tasarımlar, doğal çiçek özleri ve ferahlatıcı içerikleri ile güvenle kullanılabiliyor. Kokulu sabun fiyatları ürünlerin içeriklerine ve paket özelliklerine göre değişiyor. Cüzi fiyatlarla alıcı bulan kokulu sabun bebek şekeri ürünleri, özel günlere mis kokulu bir anı bırakmak isteyenlerin seçimi oluyor. Sabunlar eğlenceli ambalajları ile beğeni topluyor.

Çoklu sipariş verilebilen tasarımları şık sepetler ve kutular içinde takdim edebilirsiniz. Siz de MevsimBahar.com kokulu sabun ürünleri ile çocuklarınızın özel günlerini doğal kokularla taçlandırabilirsiniz. Hemen sabunları inceleyebilir, çocuklarınıza özel görsel ve isimlerle paketleri süsleyebilirsiniz. Mis kokulu çeşitler arasından seçim yaparak zaman kaybetmeden kolaylıkla sipariş verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.