Düğün Davetiyesi Modelleri

Düğün haberciniz olan davetiyeler herkes gibi sizin içinde önemli. Seçeceğiniz davetiye ile yakın akraba, tanıdık, tanımadık bir sürü insanı davet edeceksiniz. Buna önem veren gelin ve damat adayları özgün düğün davetiyesi arayışında olması da bu yüzdendir.

Her geçen gün önemi daha da artan organizasyonlarınız için davetiyeler vazgeçilmezler arasında yerini almaya başladı. Hal böyle olunca bizlerde sizler için daha önce kimse tarafından denenmemiş, farklı ve kapsamlı davetiye modellerini oluşturduk. Klasik düğün davetiyesi modellerinin dışında farklı örnekleri sizin de ilginizi çekecek. Hepsi modern ve yeni anlayışa göre tasarlanmış el emeğiyle hazırlanarak satışa sunulan ürünler.

Klasik düğün davetiyelerinden farklı olarak moderni, klasikle buluşturan günümüzde çokça rağbet gören düğün davetiyesi modellerini kendi tarzıyla harmanlayarak, yeniden tasarlayan mevsim bahar tüm davetiyeleri sizlerin beğenisine sunuyor. Kraft, deri desenli lacivert, bordo, kırmızı, pembe vb birçok zarflı yada zarfsız seçenekleriyle sizlere fazlasını sunarak; herkese hitap etmeye çalıştık. Birçok ölçü ve modelle de hem lüks arayanlara hem de bütçesi için uygun düğün davetiyesi arayanlara birbirinden farklı onlarca davetiye çeşidini sunduk. Hem uygun düğün davetiyesi fiyatları satın alacaksınız, hemde az ödemiş olacaksınız.

Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3 4
Toplam 79 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.