Davetiye

Özel ve anlamlı günlerin sevilen insanlar ile toplu bir şekilde kutlanılması için çeşitli organizasyonlar düzenlenmektedir. Bu organizasyonlara katılacak olanlara gönderilen, organizasyon yerini bildiren ve davet notu bulunan özel olarak tasarlanarak basılan kartlara ise davetiye denilmektedir.

Davetiye Modelleri 2018

Çeşitli organizasyonlarda kullanılmak üzere birbirinden şık tasarımları ile davetiyeler dikkat çekiyor. Davetiye modelleri 2018 yılının en şık düğün davetiyesi modelleri çeşitleri ve seçenekleri ile beğeniye sunuluyor. Şık ve modern tasarımları ile her tarza hitap eden düğün davetiyelerini görmek mümkün oluyor.

Düğün Davetiyesi Modelleri

Şık ve gösterişli olan düğün davetiyesi modelleri olduğu gibi sade ve bir o kadar da şık davetiye modellerini de görmek mümkün oluyor. Davetiyeler tasarım sürecinde çeşitli model ve detaylar ile farklılaştırılarak üretiliyor. Seçenek çeşitliliği oluşturulması ile uygun davetiyeyi seçebilme fırsatı sunuluyor.

Ucuz Davetiye

Birbirinden şık tasarımları ile sunulan sünnet davetiyesi ve düğün davetiyesi modelleri arasından en uygun davetiyeyi bulmak mümkün oluyor. Ucuz davetiye seçenekleri ile arasından her bütçeye uygun olan davetiyeyi bulmak ve satın almak mümkün oluyor.

Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3 4
Toplam 148 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.