Bebek Şekeri Online Sipariş Mağazanız

Bebek doğum, kına, mevlüt, sünnet ve doğum günü etkinliklerinde anı olarak dağıtılan bebek şekeri, şekerlemelerden,çikolatadan, kokulu sabun ve lavantadan oluşuyor. Sevimli ambalajlarla tamamlanan paketler, yenebilir ürünlerin yanı sıra yenmeyen aranjmanlardan da hazırlanabiliyor.

2018’ in Bebek Şekeri Modelleri

Doğum günleri ve bebeklerin özel günleri için bebek süsleri ve hediyelikleri seçilirken öncelikle bebeklerin cinsiyeti göz önüne alınıyor. Kız ve erkek bebekler için farklı bebek şekeri modelleri tasarlanırken bebeğinizin cinsiyetine ve zevkinize göre seçiminizi yapabilir, tasarımları bebeğin isim ve fotoğraflarıyla kişiselleştirebilirsiniz.

Erkek Bebek Şekerleri Çeşitleri

Bebek mevlütleri için hazırlanan erkek bebek şekerleri genellikle mavi, beyaz, yeşil gibi renklerde hazırlanırken kız bebekler için pembe, turuncu gibi renkler tercih ediliyor. Şeker ambalajlarında hasır dokumalar, renkli kağıtlar ve kurdeleler bulunuyor. Dilerseniz ambalajlara günün anısına notlar ekletebilir, magnet ve davetiye gibi eklentilerle şeker paketini zenginleştirebilirsiniz.

Ucuz Bebek Şekerii

Farklı zevk, ihtiyaç ve bütçelere göre bebek şekerleri hazırlanabiliyor. Bütçenize uygun ucuz bebek şekeri hazırlatabilir, hazırlıkta kullanılan malzemeleri kaliteden ödün vermeyen ancak daha uygun fiyatlı ürünlerden seçebilirsiniz. Çoklu alıma uygun olan şekerleri renkli sepetler içinde ikram edebilir veya davetiye ile beraber davetlilere posta yoluyla iletebilirsiniz. Siz de Mevsimbahar.com vasıtasıyla bebek şekeri siparişinizi çevrimiçi olarak verebilirsiniz. Çocuğunuzun anılarını süsleyecek tasarımlarla kutlamanızı bir şölene dönüştürebilirsiniz.

Sıralama seçin
Görünüm:
1 2 3 4 5 6 7
Toplam 140 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 6 7
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.